DEL TUFO Azienda agricola

vše začalo Antoniem Del Tufo a jeho ženou Agátou, kteří se v roce 1968 rozhodli realizovat jejich životní sen o rodiném vinařství. Postupem let se malá farma z roku 1968 rozrostla a dnes je DEL TUFO moderní prosperující vinařství v srdci piemontského regionu "Dogliany", kde má svůj domov místní odrůda "Dolcetto". Co se však v průběhu času nezměnilo je rodinný přístup a pěstování vína podle moderních ekologických standardů.

Nyní jsou otěže v rukou jejich syna Bruna, který, vyzbrojen zkušenostmi svých rodičů a podporovaný svými sestrami, hrdě vede vinařství. Neustále hledá nové, moderní inovace, ale zároveň respektuje tradiční hodnoty, které vždy byly pro DEL TUFO charakteristické.

Ať už se zde rozhodnete poobědvat, ochutnat nabídku vín, nebo zůstat přes noc, dojem, který na vás v Del Tufo udělají je neocenitelný. Na vrcholu kopce s úchvatným výhledem a zcela obklopeni vinicemi schopnými nabídnout pro každé roční období jinou podívanou se budete cítit jako na střeše světa, obklopeni pocitem svobody a pohostinnosti, na který nelze zapomenout.

1 položek celkem
Passola
Tip
420 Kč

Pozdně sklízené hrozny odrůdy dolcetto, rubínová barva, intenzivní chuť a lehká vůně dřeva

328

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem