Dvojčata z Monferrata

Tip
Neohodnoceno
579 Kč
Skladem (31 ks)

Vychutnejte si tato 2 velmi mladá, lehká, snadno pitelná, ovocná a vášnivá šumivá vína vyrobená metodou "Charmat"

Detailní informace

Detailní popis produktu

SBARBATO Brut, 0,75 l  - „Sbarbato“ je italské slovo, které označuje  mladého chlapce, který stále ještě bez vousů. Víno se takto jmenuje, protože se jedná o velmi mladé, lehké, snadno pitelné, ovocné a vášnivé víno. Obsahuje 50% odrůdy Chardonnay, 30 % Odrůdy Cortese a 20% odrůdy Barbera, Velmi se hodí jako aperitiv.

Degustační poznámky : Elegantní slámově žlutá barva. Svěží vůně, ve které rozeznáte mandlové, květinové vůně a divoké ovocné bobule. Živá a šťavnatá chuť, s příjemně křupavým ovocem a intenzivní svěžest.

SBARBATA Brut rosé DOCG, 0,75 l - „Sbarbata“ je italské slovo, které je odvozeno ze slova Sbarbato – Je označení promladého chlapce, který stále ještě bez vousů. Toto víno se nazvývá Sbarbata – jako žena, protože odrůda Barbera je ženského rodu. Je to velmi mladé, lehké, snadno pitelné, ovocné a vášnivé víno. Obsahuje 95% odrůdy Barbera a 5 % Odrůdy Moscato, která vínu přidá jemné aromatické tóny. Víno jelmi příjemně šumivé a pije se prakticky samo.

Degustační poznámky: Elegantní růžová barva. Svěží vůně, ve které rozeznáte mandlové, květinové vůně a divoké ovocné bobule. Živá a šťavnatá chuť, s příjemně křupavým ovocem a intenzivní svěžest.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: