Dárkový set v designu "MONZA" 5-ti dílný

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 299 Kč
Skladem (4 ks)

Dárková sada sommelierských produktů. Set obsahuje vaukovou pumpičku, chladící obal, nálevku, teploměr na láhev a vývrtku Pullparrot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada je v designu věnovanému legendárnímu okruhu v italské Monze. Těchto pět produktů je vše co potřebujete pro správné servírování vašeho vína.

 

Sada obsahuje:

Vývrtku Pullparot

Vakuovou pumpu a uzávěr na víno

Teploměr

Chladič na víno nebo šampaňské

Elegantní nálevku

 

Vývrtka Pullparrot byla oceněna 1. cenou v soutěži vývrtek Gevrey-Chambertin ve Francii. Zatahovací dvojitá páka umožňuje snadné vytažení zátky ve dvou krocích, aniž by došlo k jejich poškození.. Celková účinnost prokázána pro všechny druhy zátek, dokonce i pro ty nejdelší. Egonomicky tvarovaná kapesní vývrtka ve tvaru "papoušek" v luxusnějším a masivnějším provedení, výborně padnoucí do ruky. S teflonovou spirálou a nožíkem pro ořez termokapsle.

Pulltex vakuový uzávěr je vakuový uzávěr na víno. Kontakt kyslíku s vínem způsobí, že víno po otevření lahve snadno oxiduje. Během několika hodin se víno může kazit nebo ztrácet svoji kvalitu. Uzávěr na víno odvádí vzduch z láhve a uchovává víno po několik dní, zároveň plní funkci uzávěru na lahev s vínem.

Pulltex Teploměr je digitální teploměr na lahev určený pro každodenní použití. Teploměr aktivujete stisknutím teplotního senzoru umístěného uprostřed. Chcete-li teploměr vypnout, jednoduše jej vyjměte z láhve. Jeho oválný tvar poskytuje dokonalý výkon na všech druzích vinných lahví.

Chladicí návlek Monza cooler Chlazení vína nebo sektu patří k nejefektivnějším metodám chlazení vína. Chladící obal zchladí nápoj do 5 minut na potřebnou teplotu a udržuje víno a šampaňské během konzumace na ideální teplotě. Uchovávejte v mrazničce, aby jste byli připraveni, když je potřeba. Pokud nemáte místo v mrazáku na trvalé uložení tašky nevadí, stačí pouze 30 minut v mrazícím boxu a můžete láhev otevřít. Chladící návlek je pokryt vysoce odolnou tkaninou, díky níž vypadá elegantně. Vnitřní část chladiče je pokryta černým nylonovým materiálem. Uvnitř chladiče je chladicí gel a izolační materiál, který zabraňuje šíření chladu ven. Obal je uzavřen v horní části bezpečnostním provázkem, který má dvojí funkci. Postará se o to, aby z chladiče  láhev nevyklouzávala a aby neodcházel chlad.

Nálevka na víno Každý máme negativí zkušenosti s naléváním vína (hlavně červeného). Nálevka Nigota Pulltex je jednoduchou pomůckou, která zabrání stékání kapek po láhvi. Konstrukční řešení zabraňuje zasunutí celé nálevky na víno do hrdla. Nálevku na víno po každém použitití opláchněte. Její životnost je závislá na Vaší starostlivosti. Barevné provedení je motivováno legendárním automobilovým okruhem v italské Monze.

 

Set Complete 5 ks Monza  kod výrobce 107.836

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: